Nezávazná poptávka Zavřít panel

Nezávazná poptávka


captcha

VYSÍLÁNÍ V NEJVĚTŠÍ SÍTI OBRAZOVEK V HROMADNÉ DOPRAVĚ

Kontaktujte nás...

 

MÁTE DOTAZ?

724 70 50 60

Obrazovky v MHD vysílají v Pardubicích online

Síť Bus TV má v trolejbusech a autobusech reklamní obrazovky připojené k internetu.

Firma Inpublic Group, provozovatel sítě informačních obrazovek v městské hromadné dopravě Bus TV, spustila letos v Pardubicích vysílání Bus TV Live. Jde o 30 nových oboustranných LCD, umožňujících aktualizaci obsahu díky integrovanému modemu s připojením k mobilním datovým sítím. Dosud Bus TV nabízel jen obsah offline. „Plánujeme i vysílání denních zpráv z regionu i ze světa formou RSS, ale zatím nemáme určeného jejich dodavatele,“ uvedl pro Médiář jednatel firmy Richard Prajsler.


Bus TV tvoří oboustranné LCD jednotky, obraz je vysílán bez zvuku

Náplň vysílání tvoří podle jeho slov v současnosti zhruba z poloviny reklama a z poloviny informační obsah, který si zajišťuje přímo Inpublic ve spolupráci s partnery. „Sdružení dTest nám dodává spotřebitelské testy, firma CMM Service videa s tématem tréninku mozku a paměti, televizní kanály Prima Zoom a Prima Fresh kvízy a recepty a Agentura Dobrý den pro nás zajišťuje videa na téma českých rekordů. Ve spolupráci s filmovými distributory Cinemart, Bioscop a Bontonfilm zařazujeme do vysílání filmové novinky a v kooperaci s kulturním informačním centrem Pardubic informace o kulturním dění ve městě,“ popsal současnou skladbu vysílání Prajsler. Všechna videa, komerční i obsahová, jsou bez zvuku, buď titulkovaná nebo upravená tak, aby se obešla beze slova.

Nové obrazovky byly instalovány v Pardubicích do trolejbusů i autobusů z důvodu, že trolejbusy pokrývají městské centrum a autobusová doprava zase příměstské obce. Podle Prajslera probíhají v současnosti jednání o možném rozšíření vysílání Bus TV Live na zhruba 1.000 obrazovek do dalších 26 měst, mezi něž patří například Jihlava, Karlovy Vary, Kroměříž, Písek a další.

Autor: Jaroslav Krupka

Zdroj: http://www.mediar.cz/obrazovky-v-mhd-vysilaji-v-pardubicich-online/

 

 

     

Začátkem prázdnin spustilo BUS TV unikátní projekt Podpořte nás, ve kterém se rozhodlo podpořit sedm neziskových organizací v České Republice. Tyto organizace pomáhají lidem se zrakovým postižením, nemocí motýlích křídel, dětem v těžkých životních situacích a dalším, které pomoc potřebují. Cílem je zvýšit povědomí o problematice, kterou se jednotlivé neziskové organizací zabývají a motivovat tak i cestující, aby se do projektu zapojili zasláním dárcovské SMS.

O tom, že tento projekt má smysl svědčí i milá slova, která nám přišla z organizace Leontinka:

„Chtěla bych Vám za celý náš nadační tým poděkovat za práci a propagaci, kterou jste pro nás vymysleli :-)

Každá pomoc je velmi cenná a doufáme, že se podobná akce uskuteční i v budoucnu.

Za měsíc červenec jsme zaznamenali obrovský nárůst DMS oproti jiným měsícům.
Děkujeme samozřejmě i zapojeným dopravním podnikům."

Bc. Tereza Podzimková

koordinátorka projektů

Nadace Leontinka

V sobotu 14. května se ve Svobodných Hamrech konal již 16. ročník benefičního golfového turnaje Svítání Cup. I díky BUS TV, které bylo mediálním partnerem této akce, se nakonec podařilo vydražit úžasných 100 tisíc korun ve prospěch ZŠ Svítání v Pardubicích.

Počasí návštěvníkům přálo a mimo dětí Základní školy Svítání se turnaje zúčastnilo i několik slavných osobností. Mezi nimi byl trenér olympijské vítězky Martiny Sáblíkové, pan Petr Novák,  nová Miss ČR Andrea Bezděková, nebo známý herec a bavič Antonín Duchoslav. Zatímco dospělí se bavili hraním golfu, pro děti byl připraven bohatý doprovodný turnaj, kde nechyběla jízda na koni, golfový miniturnaj, malování na obličej nebo skákací hrad. 

Součástí akce byla dražba, jejíž výtěžek putoval na konto Základní školy Svítání v Pardubicích. Mezi vydraženými předměty byly obrázky handicapovaných dětí ze školy Svítání, umělecké fotografie, keramické výrobky, kalendář s věnováním od nové České Miss, dresy od Martiny Sáblíkové a mnoho dalšího. Celkově se pro školu vydražilo více než 100 tisíc Kč.

"Podpořte nás" je unikátní projekt z dílny BUS TV, který byl spuštěn začátkem července. V prvním kole projektu BUS TV podpoří sedm neziskových organizací!

 

"Nevidomí, nemoc motýlích křídel, ale i starší lidé, či děti v těžkých životních situacích. To všechno jsou problémy, které jsou všude kolem nás, ale o kterých se málo a často i nerado mluví. Proto jsme se rozhodli spustit unikátní projekt, ve kterém představíme několik neziskových organizací, které pomáhají lidem s konkrétním postižením. Nejenže tak obecně zvýšíme povědomí o této problematice, ale zároveň dáme našim cestujícím možnost udělat něco pro druhé a poslat dárcovskou SMS, která může i zachránit život." říká jeden z majitelů společnosti BUS TV pan Richard Prajsler k myšlence vzniku projektu Podpořte nás.

 

      

O projektu

 Exkluzivně pro naše vysílání jsme s každou podporovanou organizací natočili promo spot. V něm je nejen představena problematika, které se určitá organizace věnuje, ale i známá osobnost, která danou organizaci podporuje. Jednotlivá videa na podporu konkrétních organizací poběží vždy v rozmezí dvou týdnů v průběhu července, srpna, září a října 2016.

V prvním kole projektu se představí tyto nadace:

 

 

 

Leontinka   Mathilda     Leontinka    Světluška    

 

 • 1.7.   - 15.7.2016 - Leontinka (Pomoc dětem a studentům se zrakovým postižením)
 • 1.8. - 15.8.2016 - Mathilda (Podpora osob s těžkým zrakovým postižením)
 • 16.8.  - 31.8.2016 - Linka bezpečí (Pomoc dětem, studentům s řešením náročných životních situací)
 • 1.9.   - 15.9. 2016 - Světluška (Pomoc dospělým a dětem s těžkým zrakovým postižením)
 • 16.9. - 30. 9. 2016 - Dar sluchu (Podpora neslyšících s minimální ztrátou sluchu až po úplnou hluchotu)

Kromě již zmiňovaných videí, která poběží na obrazovkách v okresních a krajských městech po celé České republice, můžete sledovat i náš youtube. Právě tam se můžete těšit na další zajímavá videa přímo z natáčení nebo rozhovory se slavnými osobnostmi. Navíc se můžete aktivně zúčastnit i Vy! Pošlete dárcovskou SMS jedné, nebo více vybraným organizacím a podpořte tak lidi v těžkých životních situacích.

Formát dárcovské SMS můžete nalézt na konci každého spotu konkrétní organizace. Seznam již odvysílaných videí naleznete na našem youtube.

Jak projekt Podpořte nás funguje?

Součástí každého spotu je informace o formátu dárcovské SMS, na kterou mohou cestující zasílat finanční dary v hodnotě 30 Kč (28,50Kč jde přímo vybrané organizaci). Počet zaslaných DMS není omezen. Zasílat dárcovské SMS můžete jedné, či několika vybraným organizacím.

Dárcovskou SMS zasílejte na telefonní číslo 87 777. Tvar dárcovské SMS vyberte sami podle organizace, kterou si přejete podpořit.

 • Leontinka - DMS LEONTINKA
 • Mathilda - DMS OKO
 • Linka bezpečí - DMS LINKABEZPECI
 • Světluška - DMS SVETLUSKA
 • Dar sluchu - DMS DARSLUCHU

 

Navíc můžete zaslat i roční DMS, kdy po dobu jednoho roku přispějete měsíčně částkou 30Kč (28,50 Kč jde přímo vybrané organizaci). Pro roční dárcovství zasílejte dárcovské SMS na telefonní číslo 87 777 ve tvaru:

 • Leontinka - DMS ROK LEONTINKA
 • Mathilda - DMS ROK OKO
 • Linka bezpečí - DMS ROK LINKABEZPECI
 • Světluška - DMS ROK SVETLUSKA
 • Dar sluchu - DMS ROK DARSLUCHU

 

Více informací o DMS najdete na www.darcovskasms.cz

Chcete vidět spot ještě jednou? Klikněte ZDE

 

Více informací o jednotlivých nadacích

 Leontinka     Mathilda    Leontinka    Světluška   

Partneři projektu

 BUS TV   Aquapalace      Fujifilm   TepFaktor  

BUS TV se stalo mediálním partnerem akce Equal Pay Day 2016 - akce, která pomáhá ženám rozvíjet jejich sebevědomí, dovednosti a samostatnost.

Nejenže se BUS TV stalo mediálním partnerem této zajímavé akce, ale účastnilo se jí přímo i formou promo stánku. U něj měly účastnice možnost hádat přísloví složené z piktogramů a vyhrát zajímavé ceny. Z nich jsme po tom vylosovali následující výherkyně.

Na prvním místě se umístila paní Klára Tidrichová, která vyhrává roční předplatné časopisu dTest.

Na druhém místě se umístila paní Luďka Tomešová, která získává dvě vstupenky na koncert Mira Žbirky.

Třetí místo potom obsadila paní Hana Pospíšilová, která vyhrává dvě vstupenky na vystoupení Gregorian.

Všem výherkyním ještě jednou srdečně gratulujeme.

Všechny účastnice od nás navíc získaly  dárkový certifikát na reklamní kampaň ve vysílání BUS TV, největší síti obrazovek v hromadné dopravě v ČR.

Informace k využití certifikátu ZDE

 

 

 Anketa

Pomožte nám zkvalitnit naše služby a vyplňte, prosím, krátkou anketu.

Zobrazit anketu