Nezávazná poptávka Zavřít panel

Nezávazná poptávka


captcha

VYSÍLÁNÍ V NEJVĚTŠÍ SÍTI OBRAZOVEK V HROMADNÉ DOPRAVĚ

Kontaktujte nás...

 

MÁTE DOTAZ?

724 70 50 60

Zábavnější cestování v MHD Soutěže pro cestující Komerční prostor

ZÁBAVA

Přinášíme cestujícím každý den nové podněty. Podněty k rozvoji osobnosti, ke zjištění si skutečnosti o produktech a službách, k procvičení si mozkových závitů. Přinášíme jim také úsměv do každodenní šedé jízdy autobusem - mohou se podivovat nad bláznivými kousky lidí, kteří byli zapsaní do České knihy rekordů, nebo se zapojit do soutěže o skvělé ceny.
Ve vybraných lokalitách je vysílání spojeno s dopravními informacemi o trase a zastávkách

Recepty z autobusu Mozkové hry Kulturní informace Soutěž

Nákupní průvodce a Osvěta spotřebitelů

Nákupní průvodce a Osvěta spotřebitelů

Pořady Nákupní průvodce a Osvěta spotřebitelů podávají pravidelně cestujícím informace, tipy a rady týkající se spotřebitelského servisu a nákupního chování. Pořad vzniká za spolupráce s dTestem, který má na území České republiky již více než 20ti letou tradici.

Vysíláme od: 1. dubna 2014

 


 

 

Recepty z autobusu

Recepty z autobusu

Čerstvé sezonní recepty z Prima FRESH můžete sledovat při cestě autobusem. Spolupracujeme s Prima FRESH, která pro cestující připravuje inspiraci, co vařit k večeři nebo o víkendu. Milovníci dobrého jídla se tak mohou těšit na vybrané recepty podle sezony.

Vysíláme od: 15. května 2015


 

 

Kvízy z autobusu

Kvízy z autobusu

Pořad Kvízy z autobusu vznikl za spolupráce s Prima COOL. Cestující si tak mohou každodenně při jízdě za povinnostmi nebo zábavou prověřit své znalosti ze světa přírody, zvířat i lidí.

Vysíláme od: 15. května 2015

 


 

 

Mozkové hry

Mozkové hry

Pořad Mozkové hry přináší cestujícím nejen zábavu při jízdě v MHD, ale i možnost procvičit si mozek. Ve spolupráci s Commservisem připravujeme různá logická, vizuální a numerická cvičení, na kterých si mohou cestující vyzkoušet svou bystrost, uvažování i logické myšlení.

Vysíláme od:1. dubna 2014

 


 

 

Svět českých rekordů

Svět českých rekordů

Díky spolupráci s Agenturou Dobrý den vznikl pořad, ve kterém mohou cestující sledovat videa z překonávání českých rekordů a předvádění dechberoucích kuriozit. Pelhřimovská Agentura zastřešuje v České republice oblast rekordů a kuriozit.

Vysíláme od: 1. března 2015

 


 

 

Životní moudra

Životní moudra

Velká životní ponaučení se ve skutečnosti skrývají v každodenním životě člověka. Různé životní situace již byly pojmenovány mnoha způsoby. Jedním z těch, kteří své zkušenosti převedli do všeříkajících frází je kouč Jan Patrman.

Vysíláme od: 1. června 2014


 

 

(Ne)Gramotný rodič

(Ne)Gramotný rodič

(Ne)Gramotný rodič vznikl ve spolupráci s koučem a mentorkou pro osobní růst Lucií Königovou. Jedná se o preventivní kampaň osvěty dospělých. Projekt poukazuje na to, aby při výchově dětí začal dospělý především u sebe. Děti totiž pouze opakují chování dospělých.

Vysílali jsme: od 1. dubna do 15. srpna 2015


 

 

Víte, že ...

Víte, že...

V návaznosti na pořad Významné dny přinášíme v pořadu Víte, že... informace o vybraném významném dnu. Kromě zpráv o významných dnech vysíláme i zajímavosti ze světa zvířat, sportu a přírody.

Vysíláme od: 1. ledna 2014

 


 

 

Kulturní informace

Kulturní informace

Pravidelný pořad o kulturním dění nabízí cestujícím stručný přehled kulturních akcí v daném regionu. Nejčastěji se jedná o koncerty, výstavy nebo o sportovní akce. Tato rubrika vznikla na podněty cestujících.

Vysíláme od: 1. května 2014

 


 

 

Soutěže s BUS TV

Cestující si mohou zpříjemnit cestu MHD soutěžením o atraktivní ceny. V minulosti jsme hráli například o vstupenky na Mistrovství světa v ledním hokeji 2015, o pobyty v luxusních hotelích (OREA HOTELS, Sivek hotels), vstupné do aquaparků, na laser-game, zámecké prohlídky nebo i o předplatné časopisů. Soutěž je unikátně vysílána pouze na obrazovkách v MHD.

Pro informace, zda aktuálně můžete hrát o zajímavé ceny, sledujte nás Facebook. Pokud naopak máte zájem se soutěže nejen účastnit, ale stát se i jejím partnerem a oslovit nové zákazníky, neváhejte nás kontaktovat.

Více o produktu BUS TV SOUTĚŽ

Soutěž o lístky na MSLH 2015 + pobyt v hotelu Selský dvůrSoutěž se TV Prima a VinařiSoutěž s OREA HOTELS o pobyty v Mariánských lázníchAnketa

Pomožte nám zkvalitnit naše služby a vyplňte, prosím, krátkou anketu.

Zobrazit anketu