+420 773 517 589


Novinky v BUS TV

Po čem muži touží 2

BUSTV je mediálním partnerem komedie Po čem muži touží 2. Volné pokračování divácky nejúspěšnějšího českého snímku roku 2018 v kinech už od 21. dubna.

Film Po čem muži touží 2 je opět humorným pohledem na střet mužského a ženského světa a hledání jejich vzájemného porozumění, které může jednoho i druhého dovádět k šílenství. Ve filmu kromě Jiřího Langmajera, Anny Polívkové, Marka Taclíka a Terezy Kostková dále hrají například Pavel Šimčík, Ondřej Kavan, Leoš Noha nebo modelka a herečka Pavlína Němcová.

 

Psycholožka Irena (Anna Polívková) zapíjí zklamání z rozchodu s přítelem a vysloví bizarní přání: chci bejt chlap! Ráno se probere v těle muže (Jiřího Langmajera), které nenávidí, ale zároveň dostane šanci zjistit, jací chlapi vlastně doopravdy jsou. Jediný, kdo věří, že v mužském těle se skrývá Irena, je soused Radim (Marek Taclík). Právě on je průvodce proměněné Ireny chlapským světem.

Snažil jsem se tak nějak po svém s tou holkou ve mně vypořádat a doufám, že tak, aby se lidi bavili….“ říká Jiří Langmajer a dodává se smíchem. „Komu se to povede v pětapadesáti letech sedět v maskérně a nechat si nalíčit oči, dostat podprdu a jít na plac? Jsem spokojen!

 


DTest v BUS TV

BUS TV pro cestující přineslo spotřebitelské tipy. Cestující se tak na svých cestách například dozvěděli, jak efektivně ušetřit na elektřině.

Kořeny neziskové organizace dTest sahají až do roku 1992. Více než jedno čtvrtstoletí se stará o to, abyste jako spotřebitelé netahali za kratší konec provazu. Nyní, po více než 25 letech, je dTest mnohem více než jen časopis s testy. Nabízí spotřebitelům komplexní servis ve formě praktického průvodce, který pomáhá při rozhodování o nákupu zboží a při řešení spotřebitelských problémů. Výsledky jejich práce najdete jak v časopise dTest, který vychází každý měsíc, tak online na našich webových stránkách a nyní na obrazovkách BUS TV.

 

© nirutft – Fotolia.com

 

Převzato z dTestu: www.dtest.cz/clanek-5202/dtest-je-nejvetsi-ceskou-spotrebitelskou-organizaci


inpublic group s.r.o.
Mečislavova 7
140 00 Praha 4
IČO: 24852317
DIČ: CZ24852317

 

Bank. účet: 7288979001/5500

 

+420 773 517 589
office@inpublic.cz

BUS TV je součástí inpublic group s.r.o.

 

© 2022 inpublic group
Nastavení Cookies
Info o zpracování osobních údajů

Buďte v obraze, co je v BUS TV nového
a dostávejte akční nabídky a slevy